Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Zbyněk Fiala
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.2.2014
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
16.4. 15:00
AG117
Třeboň - Ostrava
29 : 25
4.3. 18:00
AG086
Ostrava - Kopřivnice
29 : 22
27.2. 14:30
AG084
N.Veselí - Ostrava
31 : 18
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
30.4. 14:00
AK125
Ostrava - Maloměřice
40 : 19
14.4. 19:00
AK117
Prostějov - Ostrava
22 : 28
10.4. 12:00
AK112
Ostrava - Karviná
19 : 34
27.3. 13:00
AK099
Ostrava - Zubří
31 : 36
20.3. 12:30
AK095
Hranice - Ostrava
32 : 26
4.3. 16:00
AK086
Ostrava - Kopřivnice
21 : 32
27.2. 12:30
AK084
N.Veselí - Ostrava
24 : 24
20.2. 13:00
AK073
Ostrava - Brno
35 : 27
13.2. 14:00
AK072
Ostrava - Zlín
40 : 29
8.12. 17:00
AK062
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
5.12. 13:00
AK059
Maloměřice - Ostrava
20 : 31
28.11. 13:00
AK051
Ostrava - Prostějov
47 : 17
21.11. 17:00
AK046
Karviná - Ostrava
42 : 20
7.11. 13:00
AK033
Zubří - Ostrava
43 : 29
24.10. 13:00
AK029
Ostrava - Hranice
40 : 28
16.10. 14:00
AK020
Kopřivnice - Ostrava
33 : 25
10.10. 11:00
AK018
Ostrava - N.Veselí
31 : 27
2.10. 15:00
AK007
Brno - Ostrava
29 : 33
26.9. 16:00
AK006
Zlín - Ostrava
30 : 27
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.