Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Horáček
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Rok narození
1984
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.4.2014
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
1.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
25 : 20
1.liga mladších dorostenců M
7.5. 09:00
AK128
Frýdek-Místek - Ostrava
29 : 21
30.4. 09:00
AK126
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 31
16.4. 15:00
AK115
Brno - Frýdek-Místek
19 : 31
10.4. 12:00
AK114
Frýdek-Místek - Maloměřice
29 : 22
2.4. 17:00
AK104
Prostějov - Frýdek-Místek
29 : 35
23.3. 16:00
AK101
Frýdek-Místek - Karviná
13 : 30
5.3. 11:15
AK088
Frýdek-Místek - Zubří
31 : 31
27.2. 12:30
AK082
Hranice - Frýdek-Místek
23 : 31
19.2. 09:00
AK075
Frýdek-Místek - Kopřivnice
19 : 25
12.2. 11:00
AK071
Frýdek-Místek - N.Veselí
30 : 28
8.12. 17:00
AK062
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 24
4.12. 13:00
AK060
Frýdek-Místek - Zlín
35 : 16
27.11. 09:00
AK049
Frýdek-Místek - Brno
30 : 18
21.11. 13:00
AK048
Maloměřice - Frýdek-Místek
18 : 33
13.11. 10:00
AK038
Frýdek-Místek - Prostějov
44 : 14
7.11. 17:00
AK035
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 16
17.10. 13:00
AK022
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 25
9.10. 10:00
AK016
Frýdek-Místek - Hranice
30 : 21
2.10. 14:00
AK009
Kopřivnice - Frýdek-Místek
35 : 29
26.9. 13:00
AK005
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 23
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
142
Miroslav Vaverka
SK Droždín
132
Pavel Šváb
SK Droždín
111
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Šváb
SK Droždín
29
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
23
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Jarolím
SK Žeravice
38
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
34
Matěj Šenk
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.