Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Středomoravská liga
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Stanislav Beránek
Mateřský klub
TJ Handball Val.Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2013
Koučovaná utkání
Divize starší žáci
5.6. 14:00
OK030
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
22.5. 15:00
OK023
Hranice - Senice
33 : 22
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
28.4. 17:00
OK015
Sokol HC Přerov - Hranice
20 : 23
10.4. 09:00
OK008
Senice - Hranice
18 : 16
2.4. 10:30
OK006
Hranice - Šumperk
21 : 8
27.3. 14:30
OK001
Hranice - Napajedla
23 : 23
Divize mladších žáků
5.6. 12:30
OR030
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
26.5. 17:00
OR026
Bystřice pod Hostýnem - Hranice
9 : 14
22.5. 13:30
OR023
Hranice - Zlín "B"
16 : 23
2.4. 09:00
OR006
Hranice - Velká Bystřice B
8 : 12
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
7.11. 09:00
OC029
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
24.10. 10:00
OC024
Luhačovice - Hranice
19 : 20
17.10. 11:00
OC019
Hranice - Sokol II.Prostějov
14 : 21
10.10. 10:45
OC018
Hranice - Napajedla
22 : 13
3.10. 11:00
OC014
Hranice - Sokol HC Přerov
35 : 14
19.9. 11:00
OC009
Hranice - Luhačovice
30 : 22
11.9. 10:00
OC004
Sokol II.Prostějov - Hranice
22 : 16
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 7
video
online
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
16 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
322 : 139
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
256 : 188
15
3
Veselí n.M.
10
6
1
3
245 : 219
13
4
Holečkova
10
4
0
6
221 : 264
8
5
DHK Uherské Hradiště
10
1
0
9
176 : 257
2
6
Otrokovice
10
1
0
9
159 : 312
2
Tabulka střelců
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
60
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
57
Monika Kříčková
HC Zlín
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
13
Monika Kříčková
HC Zlín
10
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Mačugová
DHK Zora - Holečkova
12
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
12
Aneta Juřenová
DHK Zora - Holečkova
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.