Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Stanislav Beránek
Mateřský klub
TJ Handball Val.Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2013
Koučovaná utkání
Divize starší žáci
5.6. 14:00
OK030
Hranice - Sokol HC Přerov
20 : 27
22.5. 15:00
OK023
Hranice - Senice
33 : 22
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
28.4. 17:00
OK015
Sokol HC Přerov - Hranice
20 : 23
10.4. 09:00
OK008
Senice - Hranice
18 : 16
2.4. 10:30
OK006
Hranice - Šumperk
21 : 8
27.3. 14:30
OK001
Hranice - Napajedla
23 : 23
Divize mladších žáků
5.6. 12:30
OR030
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
26.5. 17:00
OR026
Bystřice pod Hostýnem - Hranice
9 : 14
22.5. 13:30
OR023
Hranice - Zlín "B"
16 : 23
2.4. 09:00
OR006
Hranice - Velká Bystřice B
8 : 12
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
7.11. 09:00
OC029
Sokol HC Přerov - Hranice
22 : 19
24.10. 10:00
OC024
Luhačovice - Hranice
19 : 20
17.10. 11:00
OC019
Hranice - Sokol II.Prostějov
14 : 21
10.10. 10:45
OC018
Hranice - Napajedla
22 : 13
3.10. 11:00
OC014
Hranice - Sokol HC Přerov
35 : 14
19.9. 11:00
OC009
Hranice - Luhačovice
30 : 22
11.9. 10:00
OC004
Sokol II.Prostějov - Hranice
22 : 16
Předchozí kola
podzim odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - Otrokovice
20 : 24
video
online
Zora Olomouc - Žeravice
36 : 17
video
online
DHK Uherské Hradiště - DHK Litovel
41 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
10
0
0
377 : 114
20
2
Otrokovice
10
7
0
3
233 : 206
14
3
DHK Uherské Hradiště
10
7
0
3
260 : 187
12
4
Zlín "B"
10
4
0
6
215 : 211
8
5
Žeravice
10
2
0
8
170 : 251
4
6
DHK Litovel
10
0
0
10
72 : 358
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
81
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
72
Lucie Sklenářová
DHK Zora Olomouc
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
18
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
14
Barbora Opletalová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Hamplová
DHK Litovel
14
Zuzana Urbancová
HC Zlín B
10
Michaela Pavlíčková
DHK Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.