Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina B
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jaroslav Pochopin
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1957
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.7.2013
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
28.8. 10:30
AN021
Uničov - Prostějov
21 : 24
Středomoravská liga muži
12.6. 10:30
OA128
Uničov - Žeravice
26 : 20
4.6. 15:00
OA126
Droždín - Uničov
29 : 22
29.5. 11:30
OA115
Senice - Uničov
23 : 20
22.5. 10:30
OA114
Uničov - U.Hradiště
26 : 16
14.5. 10:30
OA104
Tatran Litovel B - Uničov
23 : 20
8.5. 10:30
OA101
Uničov - Dřevohostice
23 : 19
1.5. 15:15
OA093
Bystřice "B" - Uničov
28 : 28
9.4. 10:00
OA082
Zlín B - Uničov
16 : 25
3.4. 10:30
OA075
Uničov - Kostelec B
32 : 20
26.3. 17:00
OA071
SK Velká Bystřice B - Uničov
15 : 15
7.11. 10:30
OA060
Uničov - Droždín
22 : 20
31.10. 10:30
OA049
Uničov - Senice
33 : 18
23.10. 17:00
OA048
U.Hradiště - Uničov
17 : 30
17.10. 10:30
OA038
Uničov - Tatran Litovel B
27 : 25
10.10. 10:30
OA035
Dřevohostice - Uničov
29 : 17
2.10. 10:30
OA027
Uničov - Bystřice "B"
25 : 22
28.9. 16:00
OA062
Žeravice - Uničov
13 : 23
19.9. 10:30
OA016
Uničov - Zlín B
31 : 21
11.9. 10:30
OA009
Kostelec B - Uničov
25 : 32
5.9. 10:30
OA005
Uničov - SK Velká Bystřice B
30 : 22
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - Bystřice pod Hostýnem
13 : 13
video
online
Napajedla - Zlín "B"
16 : 19
video
online
Hranice - U.Hradiště
19 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
10
8
0
2
177 : 133
16
2
Hranice
10
6
0
4
143 : 139
12
3
U.Hradiště
10
5
2
3
132 : 143
12
4
Napajedla
10
4
1
5
151 : 137
7
5
Bystřice pod Hostýnem
10
2
2
6
126 : 157
6
6
Velká Bystřice B
10
2
1
7
126 : 146
5
Tabulka střelců
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
57
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
53
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Josef Jedenástík
SK Velká Bystřice B
10
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice B
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
8
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Tomáš Janků
Slávia Uherské Hradiště
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.