Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Dopita
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1941
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.1.2013
Koučovaná utkání
1.liga mužů
7.5. 15:00
AB130
Šumperk - Chodov
23 : 27
1.5. 16:30
AB124
N.Veselí - Šumperk
27 : 31
17.4. 10:30
AB117
Šumperk - Ostrava
25 : 22
9.4. 17:00
AB113
Košutka - Šumperk
28 : 32
3.4. 10:30
AB104
Šumperk - Dvůr Králové
22 : 24
26.3. 17:00
AB102
Jičín "B" - Šumperk
36 : 24
20.3. 10:30
AB091
Kostelec n.H. - Šumperk
28 : 29
6.3. 10:00
AB090
Šumperk - Karviná jun.
27 : 27
26.2. 17:00
AB080
Litovel - Šumperk
30 : 25
20.2. 10:30
AB077
Šumperk - Bystřice p.H.
29 : 26
12.2. 17:30
AB069
Náchod - Šumperk
25 : 24
12.12. 13:00
AB064
Chodov - Šumperk
34 : 35
5.12. 10:30
AB058
Šumperk - N.Veselí
32 : 32
28.11. 17:00
AB051
Ostrava - Šumperk
27 : 30
21.11. 10:30
AB047
Šumperk - Košutka
30 : 29
7.11. 10:30
AB036
Šumperk - Jičín "B"
37 : 29
24.10. 10:30
AB025
Šumperk - Kostelec n.H.
26 : 23
17.10. 13:00
AB024
Karviná jun. - Šumperk
38 : 28
10.10. 10:30
AB014
Šumperk - Litovel
25 : 20
2.10. 15:00
AB011
Bystřice p.H. - Šumperk
33 : 28
26.9. 10:30
AB003
Šumperk - Náchod
35 : 29
Český pohár mužů
28.9. 16:00
AN051
Šumperk - Brno
32 : 33
19.9. 17:00
AN040
1.HC Pardubice - Šumperk
24 : 29
Divize starší žáci
29.5. 09:00
OK027
Senice - Šumperk
17 : 14
22.5. 10:30
OK022
Napajedla - Šumperk
29 : 24
14.5. 10:30
OK021
Šumperk - Hranice
23 : 31
7.5. 10:00
OK017
Sokol HC Přerov - Šumperk
36 : 20
16.4. 10:30
OK012
Šumperk - Senice
33 : 20
10.4. 10:30
OK007
Šumperk - Napajedla
14 : 20
26.3. 10:30
OK002
Šumperk - Sokol HC Přerov
18 : 37
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Senice - Droždín
27 : 36
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
32 : 32
video
online
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
19 : 21
video
online
Uničov - Žeravice
26 : 20
video
online
Dřevohostice - Zlín B
18 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
20
16
0
4
563 : 461
32
2
Tatran Litovel B
20
14
1
5
591 : 499
29
3
Uničov
20
14
2
4
507 : 421
28
4
SK Velká Bystřice B
20
10
2
8
519 : 510
22
5
Bystřice "B"
20
10
1
9
544 : 539
21
6
Kostelec B
20
9
2
9
576 : 561
20
7
Dřevohostice
20
10
1
9
436 : 428
19
8
Senice
20
7
2
11
472 : 523
16
9
Zlín B
20
9
0
11
536 : 548
14
10
Žeravice
20
2
2
16
415 : 529
6
11
U.Hradiště
20
2
1
17
390 : 530
-1
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.