Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Rozpis soutěže
skupina A
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Jitka Klimešová
Mateřský klub
HK Veselí n.M.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.8.2013
Koučovaná utkání
Středomoravská liga starších žaček
18.4. 17:15
OL005
Holečkova - Veselí n.M.
24 : 35
Středomoravská liga mladších žaček
28.5. 09:00
OS027
Veselí n.M. - Zora Olomouc
13 : 23
14.5. 09:00
OS020
Veselí n.M. - Hodonín
5 : 15
30.4. 09:00
OS013
Veselí n.M. - Uherské Hradiště
9 : 12
27.4. 16:00
OS018
Zlín - Veselí n.M.
22 : 3
16.4. 09:00
OS012
Zora Olomouc - Veselí n.M.
21 : 2
9.4. 09:00
OS008
Veselí n.M. - Žeravice
11 : 13
2.4. 09:30
OS005
Hodonín - Veselí n.M.
14 : 10
20.3. 09:00
OS003
Veselí n.M. - Zlín
7 : 13
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
30.10. 00:00
OI026
Zlín "A" - Veselí n.M.
20 : 7
23.10. 09:00
OI023
Veselí n.M. - Velká n.V.
13 : 8
2.10. 09:00
OI015
Holečkova - Veselí n.M.
6 : 17
25.9. 09:00
OI011
Veselí n.M. - Zlín "A"
8 : 24
11.9. 09:00
OI006
Veselí n.M. - Hodonín
13 : 11
4.9. 09:00
OI001
Veselí n.M. - Kunovice
15 : 11
Předchozí kola
odvetná část - 10. kolo - výsledky
video
online
Šumperk - Horka nad Moravou
25 : 7
video
online
Žeravice - UP HSC Olomouc
16 : 8
video
online
Házená Uničov - Senice na Hané
24 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
9
0
1
178 : 88
18
2
Házená Uničov
10
9
0
1
165 : 78
18
3
UP HSC Olomouc
10
5
0
5
145 : 124
10
4
Šumperk
10
4
0
6
146 : 117
8
5
Senice na Hané
10
3
0
7
102 : 163
6
6
Horka nad Moravou
10
0
0
10
64 : 230
0
Tabulka střelců
Jakub Padalík
SK Žeravice
53
Tomáš Kršek
Házená Uničov
53
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
47
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
10
Tomáš Kršek
Házená Uničov
9
Patrik Sedláček
TJ Šumperk
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Tot
Senice na Hané
4
Martin Šmíd
TJ Šumperk
4
Adam Šincl
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.