Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Iveta Hofmanová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga starších žaček
4.6. 10:00
OL030
Zlín "A" - Holečkova
26 : 17
28.5. 10:15
OL025
Holečkova - DHK Uherské Hradiště
23 : 16
21.5. 09:00
OL024
Holečkova - Otrokovice
34 : 17
14.5. 10:00
OL020
Veselí n.M. - Holečkova
32 : 19
7.5. 10:15
OL017
Holečkova - Zora Olomouc
16 : 31
30.4. 10:15
OL015
Holečkova - Zlín "A"
22 : 27
18.4. 17:15
OL005
Holečkova - Veselí n.M.
24 : 35
17.4. 10:15
OL010
DHK Uherské Hradiště - Holečkova
26 : 33
9.4. 10:00
OL009
Otrokovice - Holečkova
20 : 24
20.3. 08:30
OL002
Zora Olomouc - Holečkova
34 : 9
Divize mladších žaček
4.6. 09:00
OT030
Zlín "B" - Holečkova
14 : 5
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
6.11. 10:00
OE030
Veselí n.M. - Holečkova
33 : 17
30.10. 13:00
OE025
Kunovice - Holečkova
24 : 18
23.10. 10:15
OE024
Holečkova - Zlín "A"
14 : 25
16.10. 11:30
OE020
Měnín - Holečkova
3 : 29
9.10. 10:15
OE017
Holečkova - Hodonín
30 : 18
2.10. 10:15
OE015
Holečkova - Veselí n.M.
24 : 27
28.9. 10:00
OE002
Hodonín - Holečkova
21 : 30
26.9. 10:15
OE010
Holečkova - Kunovice
30 : 9
18.9. 10:00
OE009
Zlín "A" - Holečkova
27 : 23
11.9. 10:15
OE005
Holečkova - Měnín
41 : 0
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
6.11. 09:00
OI030
Veselí n.M. - Holečkova
12 : 5
30.10. 14:15
OI025
Kunovice - Holečkova
19 : 16
18.9. 00:00
OI009
Zlín "A" - Holečkova
21 : 2
Předchozí kola
podzim - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Holečkova
33 : 17
video
online
Kunovice - Měnín
36 : 5
video
online
Hodonín - Zlín "A"
15 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
9
0
1
335 : 126
18
2
Veselí n.M.
10
9
0
1
318 : 143
18
3
Holečkova
10
5
0
5
256 : 187
10
4
Hodonín
10
3
0
7
188 : 236
6
5
Kunovice
10
4
0
6
168 : 216
6
6
Měnín
10
0
0
10
26 : 383
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
73
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
59
Alžběta Křenová
SHK Kunovice
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Šmejkalová
SHK Kunovice
18
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Radka Zemanová
DHK Zora - Holečkova
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Gabriela Grygarová
DHK Zora - Holečkova
12
Vendula Zacheusová
Sokol Měnín
10
Veronika Šupíková
HK Hodonín
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.