Středomoravský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Základní část
Středomoravská liga starších žáků
Divize starší žáci
Středomoravská liga starších žaček
Divize starších žaček
Středomoravská liga mladších žáků
Divize mladších žáků
Divize mladších žáků
Středomoravská liga mladších žaček
Divize mladších žaček
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žákyně - skupina A
Středomoravská liga starší žákyně - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina A
Středomoravská liga mladší žákyně - skupina B
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Středomoravská liga muži
podzim - 1. kolo
4.9.2010
15:00
OA001
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Senice n.H.
4.9.2010
00:00
OA003
Tatran Litovel B
-
HC Zlín B
4.9.2010
15:00
OA004
Slávia Uherské Hradiště
-
Sokol Kostelec n.H. B
5.9.2010
10:30
OA005
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice B
4.9.2010
15:00
OA006
SK Droždín
-
SK Žeravice
podzim - 2. kolo
12.9.2010
10:30
OA007
Senice n.H.
-
SK Žeravice
11.9.2010
17:00
OA008
SK Velká Bystřice B
-
SK Droždín
11.9.2010
10:30
OA009
Sokol Kostelec n.H. B
-
Házená Uničov
11.9.2010
00:00
OA010
HC Zlín B
-
Slávia Uherské Hradiště
12.9.2010
10:30
OA012
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Sokol Dřevohostice
podzim - 3. kolo
19.9.2010
10:30
OA013
Sokol Dřevohostice
-
Senice n.H.
18.9.2010
11:00
OA014
Tatran Litovel B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
19.9.2010
10:30
OA016
Házená Uničov
-
HC Zlín B
18.9.2010
15:00
OA017
SK Droždín
-
Sokol Kostelec n.H. B
18.9.2010
16:00
OA018
SK Žeravice
-
SK Velká Bystřice B
podzim - 4. kolo
26.9.2010
10:30
OA019
Senice n.H.
-
SK Velká Bystřice B
26.9.2010
10:30
OA020
Sokol Kostelec n.H. B
-
SK Žeravice
25.9.2010
00:00
OA021
HC Zlín B
-
SK Droždín
25.9.2010
15:00
OA023
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Slávia Uherské Hradiště
26.9.2010
10:30
OA024
Sokol Dřevohostice
-
Tatran Litovel B
podzim - 5. kolo
2.10.2010
11:00
OA025
Tatran Litovel B
-
Senice n.H.
2.10.2010
17:00
OA026
Slávia Uherské Hradiště
-
Sokol Dřevohostice
2.10.2010
10:30
OA027
Házená Uničov
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
2.10.2010
16:00
OA029
SK Žeravice
-
HC Zlín B
2.10.2010
17:00
OA030
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Kostelec n.H. B
podzim - 6. kolo
10.10.2010
10:30
OA031
Senice n.H.
-
Sokol Kostelec n.H. B
9.10.2010
00:00
OA032
SK Velká Bystřice B
-
HC Zlín B
9.10.2010
15:00
OA034
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
SK Droždín
10.10.2010
10:30
OA035
Sokol Dřevohostice
-
Házená Uničov
17.11.2010
15:00
OA036
Tatran Litovel B
-
Slávia Uherské Hradiště
podzim - 7. kolo
17.10.2010
16:00
OA037
Slávia Uherské Hradiště
-
Senice n.H.
17.10.2010
10:30
OA038
Házená Uničov
-
Tatran Litovel B
16.10.2010
15:00
OA039
SK Droždín
-
Sokol Dřevohostice
16.10.2010
16:00
OA040
SK Žeravice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
16.10.2010
10:30
OA042
Sokol Kostelec n.H. B
-
HC Zlín B
podzim - 8. kolo
24.10.2010
10:30
OA043
Senice n.H.
-
HC Zlín B
24.10.2010
12:00
OA045
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
SK Velká Bystřice B
24.10.2010
10:30
OA046
Sokol Dřevohostice
-
SK Žeravice
24.10.2010
10:00
OA047
Tatran Litovel B
-
SK Droždín
23.10.2010
17:00
OA048
Slávia Uherské Hradiště
-
Házená Uničov
podzim - 9. kolo
31.10.2010
10:30
OA049
Házená Uničov
-
Senice n.H.
30.10.2010
15:00
OA050
SK Droždín
-
Slávia Uherské Hradiště
30.10.2010
16:00
OA051
SK Žeravice
-
Tatran Litovel B
14.11.2010
16:30
OA052
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Dřevohostice
30.10.2010
10:30
OA053
Sokol Kostelec n.H. B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
podzim - 10. kolo
6.11.2010
15:00
OA056
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
HC Zlín B
7.11.2010
10:30
OA057
Sokol Dřevohostice
-
Sokol Kostelec n.H. B
7.11.2010
16:30
OA058
Tatran Litovel B
-
SK Velká Bystřice B
7.11.2010
16:00
OA059
Slávia Uherské Hradiště
-
SK Žeravice
7.11.2010
10:30
OA060
Házená Uničov
-
SK Droždín
podzim - 11. kolo
28.9.2010
15:00
OA061
SK Droždín
-
Senice n.H.
28.9.2010
16:00
OA062
SK Žeravice
-
Házená Uničov
28.9.2010
16:00
OA063
SK Velká Bystřice B
-
Slávia Uherské Hradiště
28.9.2010
10:30
OA064
Sokol Kostelec n.H. B
-
Tatran Litovel B
28.9.2010
00:00
OA065
HC Zlín B
-
Sokol Dřevohostice
jaro - 12. kolo
11.6.2011
10:30
OA067
Senice n.H.
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
27.3.2011
14:30
OA069
HC Zlín B
-
Tatran Litovel B
26.3.2011
10:30
OA070
Sokol Kostelec n.H. B
-
Slávia Uherské Hradiště
26.3.2011
17:00
OA071
SK Velká Bystřice B
-
Házená Uničov
26.3.2011
16:00
OA072
SK Žeravice
-
SK Droždín
jaro - 13. kolo
2.4.2011
16:00
OA073
SK Žeravice
-
Senice n.H.
2.4.2011
15:00
OA074
SK Droždín
-
SK Velká Bystřice B
3.4.2011
10:30
OA075
Házená Uničov
-
Sokol Kostelec n.H. B
3.4.2011
10:30
OA076
Slávia Uherské Hradiště
-
HC Zlín B
3.4.2011
10:30
OA078
Sokol Dřevohostice
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
jaro - 14. kolo
10.4.2011
10:30
OA079
Senice n.H.
-
Sokol Dřevohostice
10.4.2011
10:30
OA080
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Tatran Litovel B
9.4.2011
10:00
OA082
HC Zlín B
-
Házená Uničov
10.4.2011
10:30
OA083
Sokol Kostelec n.H. B
-
SK Droždín
9.4.2011
17:00
OA084
SK Velká Bystřice B
-
SK Žeravice
jaro - 15. kolo
16.4.2011
17:00
OA085
SK Velká Bystřice B
-
Senice n.H.
16.4.2011
16:00
OA086
SK Žeravice
-
Sokol Kostelec n.H. B
16.4.2011
15:00
OA087
SK Droždín
-
HC Zlín B
16.4.2011
15:00
OA089
Slávia Uherské Hradiště
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
16.4.2011
11:00
OA090
Tatran Litovel B
-
Sokol Dřevohostice
jaro - 16. kolo
1.5.2011
10:30
OA091
Senice n.H.
-
Tatran Litovel B
1.5.2011
10:30
OA092
Sokol Dřevohostice
-
Slávia Uherské Hradiště
1.5.2011
15:15
OA093
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Házená Uničov
1.5.2011
17:00
OA095
HC Zlín B
-
SK Žeravice
30.4.2011
10:30
OA096
Sokol Kostelec n.H. B
-
SK Velká Bystřice B
jaro - 17. kolo
7.5.2011
10:30
OA097
Sokol Kostelec n.H. B
-
Senice n.H.
7.5.2011
10:45
OA098
HC Zlín B
-
SK Velká Bystřice B
7.5.2011
15:00
OA100
SK Droždín
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
8.5.2011
10:30
OA101
Házená Uničov
-
Sokol Dřevohostice
7.5.2011
17:00
OA102
Slávia Uherské Hradiště
-
Tatran Litovel B
jaro - 18. kolo
12.6.2011
10:30
OA103
Senice n.H.
-
Slávia Uherské Hradiště
14.5.2011
10:30
OA104
Tatran Litovel B
-
Házená Uničov
28.5.2011
10:00
OA105
Sokol Dřevohostice
-
SK Droždín
15.5.2011
10:30
OA106
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
SK Žeravice
15.5.2011
10:45
OA108
HC Zlín B
-
Sokol Kostelec n.H. B
jaro - 19. kolo
21.5.2011
12:30
OA109
HC Zlín B
-
Senice n.H.
21.5.2011
17:00
OA111
SK Velká Bystřice B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
21.5.2011
16:00
OA112
SK Žeravice
-
Sokol Dřevohostice
21.5.2011
15:00
OA113
SK Droždín
-
Tatran Litovel B
22.5.2011
10:30
OA114
Házená Uničov
-
Slávia Uherské Hradiště
jaro - 20. kolo
29.5.2011
11:30
OA115
Senice n.H.
-
Házená Uničov
28.5.2011
14:00
OA116
Slávia Uherské Hradiště
-
SK Droždín
28.5.2011
10:30
OA117
Tatran Litovel B
-
SK Žeravice
29.5.2011
10:30
OA118
Sokol Dřevohostice
-
SK Velká Bystřice B
29.5.2011
10:30
OA119
TJ Bystřice pod Hostýnem B
-
Sokol Kostelec n.H. B
jaro - 21. kolo
4.6.2011
14:15
OA122
HC Zlín B
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B
4.6.2011
10:30
OA123
Sokol Kostelec n.H. B
-
Sokol Dřevohostice
10.6.2011
19:00
OA124
SK Velká Bystřice B
-
Tatran Litovel B
4.6.2011
16:00
OA125
SK Žeravice
-
Slávia Uherské Hradiště
4.6.2011
15:00
OA126
SK Droždín
-
Házená Uničov
jaro - 22. kolo
30.4.2011
10:00
OA127
Senice n.H.
-
SK Droždín
12.6.2011
10:30
OA128
Házená Uničov
-
SK Žeravice
11.6.2011
15:00
OA129
Slávia Uherské Hradiště
-
SK Velká Bystřice B
27.5.2011
18:00
OA130
Tatran Litovel B
-
Sokol Kostelec n.H. B
12.6.2011
10:30
OA131
Sokol Dřevohostice
-
HC Zlín B
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.